SUKCES   MAI   SKĄPSKIEJ

     Maja Skąpska uczennica kl. Va ZS w  Łęce Opatowskiej wzięła udział w konkursie skierowanym do uczniów kl. IV i V szkół podstawowych. Konkurs „Listy do Taty” ogłosiła Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. św. Cyryla i Metodego pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka . Etap okręgowy konkursu zorganizowany został przez Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Łukasza Mikołajczyka.

     Zadaniem konkursowym było napisanie wypracowania na temat: ,,Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?”. Praca miała formę listu. Maja o swoim tacie napisała tak pięknie, że komisja oceniająca prace przyznała jej wyróżnienie i uczennica naszej szkoły znalazła się w gronie dziewiętnastu wyróżnionych osób. Warto dodać, że udział w konkursie wzięło aż 138 uczniów z powiatów ostrowskiego, ostrzeszowskiego, kępińskiego i krotoszyńskiego.

     Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 13.09.2019 w Domu Polskim ,,Sanacja”              w Ostrowie Wielkopolskim.

     Nauczycielką języka polskiego Mai jest mgr Aneta Jeziorna.

  

                              Majce serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii 🙂