Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

28 września w Krążkowach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na dystansie 6 x ok.850m. wystawiliśmy 3 sztafety. Po wspaniałej walce, III miejsce na 8 szkół wywalczyli chłopcy (2009 i młodsi) w składzie: Karol Stryczek, Adam Kupczak, Filip Hadryś, Jakub Sołyga, Szymon Kamienik, Dominik Kamienik i Kamil Janczak.

Tuż za podium czyli IV miejsce na 8 drużyn dla dziewczynek (2009 i młodsi) w składzie: Natalia Jędrysiak, Lena Majczyk, Nadia Gruszka, Anna Bartnicka, Daria Kędziora, Liwia Jokiel, Kinga Szkudlarek i Natalia Jagieniak.

Bardzo dobre V miejsce z kilku sekundową stratą do podium dla dziewczyn (2007 i 2008) w składzie: Martyna Stodolska, Michalina Dąbek, Nikola Jóźwiakowska, Zosia Kula, Zosia Ślęzakowska, Weronika Stodolska i Nikola Kucharska.

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Dalszych sukcesów w następnych zawodach.

   

Skip to content