Konkurs „The Point”

 

Organizatorem konkursu „The Point Online II 2020/2021” było Centrum Kształcenia Językowego „The Point” z siedzibą w Krakowie.

Konkurs „The Point Online II 2020/2021”, jest otwartym konkursem dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół średnich. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości o korzyściach wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych.

W okresie od 26 października 2020 do 17 czerwca 2021 roku odbywał się I etap konkursu, w trakcie którego osoby zarejestrowane przez The Point jako uczestnicy konkursu wypełnili test online, na podstawie którego zostali wyłonieni najlepsi uczniowie w każdej szkole.

W naszej szkole najlepszy wynik osiągnął Kacper Jędrysiak z klasy ósmej. Od organizatorów otrzymał dyplom i upominki. Gratulujemy.